RELAX CERAMİC
NELER ÜRETİR ?

Merhaba ben Gökhan YÜKSEL

Web siteme hoş geldiniz.

Relax Ceramic’in kurucusu, tasarımcısı, üreticisi, temizlikçisi, paketçisi, fotoğrafçısı ve sosyal medya içerik üreticisiyim.

Kendi alanlarında uzman kişilerden İki yıl çini, iki yıl seramik eğitimi aldım. Hobi olarak başladığım seramik sanatını geliştirerek atölye mi açtım.

Türkiye Denizli deki atölyemde el yapımı seramik ürünler tasarlayıp üretiyorum.  Tasarımlarımda denizin maviliğini, deniz tabanının renkliliğini ve balıkların güzelliklerini yansıtmayı seviyorum.

Kreasyonlarımı web sitemde paylaşmaktan çok mutluyum, bu kadar sevgi ve dikkatle yaptığım parçalar hakkında sizlerin de ne düşündüğünü merak ediyorum.

Atölyemde ki her parça ayrı ayrı özenle uzun ve yavaş bir süreçten geçerek yapılmış ve sırlanmıştır her biri kesinlikle benzersizdir.

Atölyemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen çekinmeden sorun. Ayrıca oldukça aktif olduğum Instagram da takip edin ve neler yaptığım hakkında daha çok fikir sahibi olun.

Relax Ceramic instagram hesabı
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE
KARGO ÜCRETSİZ !

Satın aldığınız ürünler zarar görmeyecek şekilde, özenle paketlenerek MNG KARGO aracılığı ile adresinize 2-3 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

%100 EL YAPIMI

Tamamı %100 el yapımı olan seramik ürünlerimizi mağaza sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Özel ve toplu siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
@relaxceramic

Instagram Hesabımızdan Bizi Takip Edin !

instagram-new-2016-logo-D9D42A0AD4-seeklogo.com